Zebranie Zarządu 7 lipca 2021

zebranie zarzaduW dniu 7 lipca 2021 roku odbyło się spotkanie członków Zarządu SW PŁ.
Zebranie prowadził Przewodniczący kolega Jacek Szer.
Na zebraniu podjęto uchwałę dotyczącą krajowego zjazdu.

W związku z sytuacją pandemiczną wywołaną wirusem SarsCov-2, Zarząd SW PŁ przełożył VI Krajowy Zjazd SW PŁ na rok 2022.

Na zebraniu Zarządu była też okazja, by pogratulować osobiście naszym kolegom, którzy w XXVII Plebiscycie Czytelników "Przeglądu Technicznego" zdobyli jedne z najwyższych laurów. Tytuł Złotego Inżyniera 2020 w kategorii Innowacje zdobył dr hab. inż. Zdzisław Czaplicki. Tytuł Srebrnego Inżyniera 2020 w kategorii Innowacje zdobył dr inż. Adam Rylski.

gratulacje dla zloteo i srebrnego inzynieraOd lewej: dr inż. Adam Rylski, dr hab. inż. Jacek Szer - przewodniczący SW PŁ, dr hab. inż. Zdzisław Czaplicki. Foto by P.Słoma.