Najlepszy Absolwent Politechniki Łódzkiej w roku 2011

W dniu 24 maja 2012 roku w trakcie uroczystego Senatu Politechniki Łódzkiej z okazji 67. rocznicy powstania uczelni wręczono nagrody dla zasłużonych pracowników PŁ, wyróżniających się studentów oraz najlepszego absolwenta PŁ.

Nagrodę Najlepszy Absolwent Politechniki Łódzkiej w roku 2011 przyznawaną przez Stowarzyszenie Wychowanków Politechniki Łódzkiej otrzymał mgr Marek Bienias z Wydziału Fizyki Technicznej, Informatyki i Matematyki Stosowanej.

Wyróżnienia otrzymały: mgr inż. Anna Dąbrowska (Pabich) z Wydziału Technologii Materiałowych i Wzornictwa Tekstyliów oraz  mgr inż. Anna Drzazga z Wydziału Biotechnologii i Nauk o Żywności.

Gratulujemy nagrodzonym i życzymy sukcesów w realizacji planów zawodowych.

fotorelacja - zdjęcia Jacek Szabela