VII Zjazd Absolwentów Wydziału Mechanicznego Politechniki Łódzkiej

W dniu 12 września 2014 roku odbył się VII Zjazd Absolwentów Wydziału Mechanicznego Politechniki Łódzkiej. W Zjeździe udział wzięło około 150 absolwentów Wydziału Mechanicznego. Zjazd uświetniła uroczystość wręczenia Złotych Dyplomów absolwentom, którzy ukończyli studia 50 lat temu.

Złote Dyplomy wręczył Rektor PŁ prof. dr hab. inż. Stanisław Bielecki w asyście Dziekana Wydziału Mechanicznego prof. dr hab. inż. Bogdana Kruszyńskiego i Prezesa Stowarzyszenia Wychowanków Politechniki Łódzkiej mgr inż. Juliana Bąkowskiego.

Wideorelacja.

Gratulacje Prezesa  Stowarzyszenia Wychowanków Politechniki Łódzkiej mgr inż. Juliana Bąkowskiego.

Wypowiedź doc. dr hab. inż. Zbigniewa Wrocławskiego, absolwenta Wydziału Mechanicznego.

Fotorelacja.

Spis artykułów