Spotkanie na Wydziale Mechanicznym

Spotkanie z władzami Wydziału i Prezesem Stowarzyszenia Wychowanków PŁ  J.Bąkowskim, odbyło się 8 listopada br. w sali Rady Wydziału w Fabryce Inżynierów XXI wieku.

Podzas tej uroczystości Dziekan  prof.dr hab. inż. Bogdan Kruszyński zapoznał zebranych( w liczbie 48 osób) z rozwojem Wydziału na przestrzeni ostatnich lat i wręczył Uczestnikom symboliczne Dyplomy i "teczki" z materiałami o Politechnice Łódzkiej i Wydziale Mechanicznym oraz drobnymi gadżetami.

Następnie prodziekan WM PŁ dr hab. inż. Łukasz Kaczmarek zapoznał uczestników spotkania z Fabryką Inżynierów XXI wieku, która zrobiła na nich olbrzymie wrażenie. Po części oficjalnej wszyscy uczestnicy  udali się na spotkanie towarzyskie "po latach" do restauracji "Soplicowo".

prof. dr hab. inż. Zbigniew Gawroński ( jeden z uczestników spotkania)