Złoty Krzyż Zasługi dla Prezesa SWPŁ

Prezes Stowarzyszenia Wychowanków Politechniki Łódzkiej Julian Bąkowski został uhonorowany przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Złotym Krzyżem Zasługi. Odznaczenie wręczyła wojewoda łódzki Jolanta Chełmińska w dniu 27 czerwca 2012 roku.

Jak podkreślano na uroczystości Julian Bąkowski jako Prezes Zarządu Łódzkich Zakładów Metalowych LOZAMET dał się poznać jako sprawny menedżer łączący wiedzę fachową i umiejętności zarządcy z troską o społeczny wymiar biznesu. W uroczystości zorganizowanej w Urzędzie Wojewódzkim udział wzięli m.in. prof. Stanisław Bielecki rektor Politechniki Łódzkiej, prof. Janusz Szosland honorowy członek SWPŁ, dr inż. Jacek Szer wiceprzewodniczący SWPŁ, dr hab. Elżbieta Staryga , prof. nadzw. PŁ wiceprzewodnicząca SWPŁ oraz członkowie Zarządu SWPŁ: dr inż. Ewa Chojnacka , mgr inż. Konrad Jarno i mgr inż. Maciej Pośpiech.

Informacja na stronie internetowej Łódzkiego Urzędu Wojewódzkiego: tutaj.

fotorelacja z uroczystości: