Szkolenia "ŁÓDZKI SPINacz - kooperacja nauki i biznesu"

STUDENTKO! STUDENCIE! – NAJWYŻSZY CZAS POMYŚLEĆ NAD ROZPOCZĘCIEM KARIERY ZAWODOWEJ!!!

Grupa Ergo Sp. z o.o. razem z Wyższą Szkołą Turystyki i Ekologii w Suchej Beskidzkiej zaprasza do udziału w partnerskim projekcie  „Łódzki SPINacz – kooperacja nauki i biznesu”, współfinansowanym ze środków unijnych w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego z Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki: Poddziałanie 8.2.1 Wsparcie dla współpracy sfery nauki i przedsiębiorstw.

SPINAJMY BIZNES Z NAUKĄ!

Program szkoleń składa się z 48 godzin wykładów i warsztatów oraz 2 godzin indywidualnego doradztwa. Zawiera on zajęcia poświęcone między innymi:

• projektowaniu własnego przedsięwzięcia, strategii rozwoju firmy, zakładaniu działalności gospodarczej typu spin off / spin out

• pisaniu projektów unijnych oraz szukania innych źródeł finansowania biznesu,

• zagadnieniom prawa gospodarczego, pracy i podatkowego,

• marketingowi w firmie,

• finansom firmy,

• negocjacjom i sprzedaży.

Podczas organizowanego kursu każdy z uczestników przygotuje własny projekt biznesu, czego efektem końcowym będzie przygotowany kompleksowo biznesplan.

UDZIAŁ W ZAJĘCIACH JEST BEZPŁATNY!

Celem głównym projektu jest wsparcie współpracy sfery nauki i biznesu poprzez objęcie szkoleniami i doradztwem studentów, absolwentów uczelni (w okresie 12 m-cy od daty ukończenia studiów) oraz doktorantów.

Ponadto organizator szkoleń zapewnia:

• · kadrę doświadczonych wykładowców, którzy są menadżerami, praktykami biznesu
  • · ciekawe, kompleksowe materiały szkoleniowe.
  • · wyżywienie (przerwę kawową i ciepły lunch) podczas kursu
  • · zaświadczenia o ukończeniu szkoleń

Szczegółowe informacje i zapisy:

Biuro projektu ŁÓDZKI SPINacz – kooperacja nauki i biznesu”

ul. Gdańska 91/93

Budynek D I piętro, lokal nr 15 i 16

Biuro otwarte jest w poniedziałek i środę od 11 do 16 oraz w piątek od 8 do 13.

www.spinacz.info.pl

tel. 42/ 633 10 89