Wyzwania technologiczne nie tylko w edukacji szkolnej - wykład w ramach Uroczystej Sesji SWPŁ 2023

Wystąpienie przedstawi Państwu szeroką ofertę pierwszej w Polsce Pracowni Aktywnego Korzystania z Technologii (PAKT), która znajduje się w Zatoce Sportu Politechniki Łódzkiej. W ofercie tej zawarta jest duża liczba prostych i zaawansowanych technologicznie warsztatów dla różnych grup odbiorców. Każdy warsztat prowadzony jest za pomocą nowoczesnych/innowacyjnych metod i podejść aktywnego uczenia się  STEAM, problem-based learning oraz project-based learning. Ponadto, PAKT Łódź propaguje koncepcje uczenia się przez całe życie która zorientowana jest na uzyskanie efektów z podkreśleniem dostępu do dobrejtaras panskyi jakości uczenia się i uzyskiwania kwalifikacji docenionych w kraju; podporządkowaniu działań interesowi osób, uczących się w różnych sytuacjach (na uczelni, w pracy, w domu) i w różnym wieku; równe traktowanie, docenianie i promowanie uczenia się w różnych formach i na różnych etapach życia, łącznie z edukacją seniorów.

Wykład poprowadzi Taras Panskyi, senior edukator projektu PAKT w Łodzi, koordynator mobiPAKT Politechnika Łódzka.