Zmarł Profesor Zdzisław Haś

zdzislaw has
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że w poniedziałek 16 stycznia, zmarł wybitny mechanik, wieloletni dyrektor Instytutu Inżynierii Materiałowej Politechniki Łódzkiej, innowator,  nauczyciel i wychowawca wielu pokoleń studentów, doktorantów oraz pracowników nauki Wydziału Mechanicznego - prof. dr hab. inż. Zdzisław Haś. Laureat "Złotego Dyplomu" wręczanego przez Stowarzyszenie Wychowanków PŁ.

Pogrzeb profesora Zdzisława Hasia odbędzie się 20 stycznia w Koniecpolu. Rozpocznie się mszą świętą w Kościele pod wezwaniem Trójcy Świętej ul. Mickiewicza 8 o godz. 13.00. Pożegnanie przed kremacją odbędzie w czwartek 19 stycznia o godz. 11.30  w Łodzi, ul. Żyzna 25.

Władze Instytutu Inzynierii Materiałowej proszą o zgłaszanie się osób, które chcą wziąć udział w uroczystości pogrzebowej. Organizowany będzie przejazd autobusem. Osoby zainteresowane proszone są o potwierdzenie udziału do 18 stycznia do godziny 14.00 na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Informacja na stronie Politechniki Łódzkiej -> tutaj.

Nota biograficzna na stronie Towarzystwa Przyjaciół Koniecpola -> tutaj.